Naše kočky (Our cats)

Naše kočičí rodinka

Beatrice Eden Prime 

Beatrice je malinká, rozkošná, dobrodružná a zvídavá kočička - a taky trochu mamánek. Její hebký kožíšek a pištivý hlásek z ní dělají nesmírně roztomilou slečnu, ale raději tráví čas se svými kočičími kamarády než s lidmi.

Benjamin Eden Prime

Benjamin je pravý gentleman - přátelský, přítulný, elegantní, s ostatními kočkami vychází bez problémů a zlobí z celé naší kočičí rodinky úplně nejméně. Je to prostě zlatíčko.

Alvína Eden Prime

Alvína Eden Prime se narodila v roce 2019 v naší chovné stanici. Je to drobná kočička, ale nenechte se zmást - drápky má ostré dost. Samostatná samotářka, která nejradši tráví svůj čas na vysokých místech sledujíce život pod sebou.

Fulla's David Silver

Davídek  k nám do rodiny přibyl v minulém roce - a hned si zamiloval našeho Benjamina. Pochází z dánské chovné stanice Fulla a vlastníme ho společně s chovatelskou stanicí Gloriosa. Je to velmi hlasitý, přátelský kocour, který potřebuje pozornost a spoustu mazlení, a který hned ukradne každému srdce. A to i přesto, že velice zlobí.

Adaeze Abimbola

Tato slečna s námi žije od podzimu 2016. Pochází z dánské chovné stanice Abimbola. Již je držitelkou titulu Champion.
Adaezka bývala neposedná a čiperná, ale nyní radši tráví čas v klidu a pohodě. Po dobu života u nás měla dva nádherné vrhy.

In Memoriam

Violeta Gloriosa   (2008 -  2021)

Violeta pocházala z chovné stanice Gloriosa z vrhu tří sester. Od roku 2008 jsme ji měli doma a za celou tu dobu na výstavách dosáhla ocenění Inter Premiora. Mnohem více si na ni však ceníme její  povahy: byla bezelstná a milá. Roku 2021 nás bohužel ve věku třinácti let opustila.

Vanesa Gloriosa (2008 - 2019)

Vanesa z chovné stanice Gloriosa byla z vrhu tří sester. Na výstavách dosáhla ocenění Inter Premiora a vyhrála nám pohár za nejlepšího veterána výstavy. Roku 2019 nás bohužel tato báječná kočka opustila.

Eden Prime, Mikulenkovi, Vojtěcha Lanny 3278 Kladno, 272 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!